Wykaz szczepień - Ameryka Południowa 

KRAJ / SZCZEPIENIE

ArgentynaRZ ZZZR   R 
BoliwiaR●Z ZZZR   R 
BrazyliaRZ ZZZR   R 
ChileZ ZZZR     
EkwadorRZ ZZZR   R 
GujanaZZ ZZZR   Z 
KolumbiaRZ ZZZR   R 
ParagwajRZ ZZZR R R 
PeruRZ ZZZR   R 
SurinamZZ ZZZR   R 
UrugwajZ ZZZR     
WenezuelaRZ ZZZR   R 


Legenda:
O – obowiązkowe (wymagają potwierdzenia szczepienia w Międzynarodowym Świadectwie Szczepień WHO)
Z – zalecane
R – zalecane u niektórych podróżnych
● - Państwa wymagające szczepienia przeciwko żółtej gorączce od osób przybywających bezpośrednio z rejonów zagrożonych tą chorobą.

Informacje mają charakter informacyjny i mogą się różnić w zależności od kraju docelowego, krajów pośrednich, wybranej trasy, rodzaju wycieczki i aktualnej sytuacji epidemiologicznej w danym rejonie świata. Ostateczną decyzję co do szczepień zawsze podejmuje lekarz specjalista po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu.

img
img

Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem szczepien.

Towarzystwo Medycyny Morskiej Tropikalnej i Podróży przyznało nam status Certyfikowanego Ośrodka Medycyny Podróży, a Państwowa Inspekcja Sanitarna w swoim audycie potwierdziła nasze przygotowanie i kompetencje w zakresie poradnictwa specjalistycznego i szczepień przyznając naszemu ośrodkowi status Międzynarodowego Punktu Szczepień.

Rekomendacje Klientów

"Certyfikowany Ośrodek Medycyny Podróży we Wrocławiu cenie przede wszystkim za profesjonalizm obsługi i wysokie kompetencje jego pracowników." Anna Gładka

img
Adres
  • Krynicka 37/39
  • Wrocław 50-555
Dane kontaktowe
  • Tel. +48 606 806 766
  • Tel.  (71) 725 84 98
  • Tel.  (71) 758 44 72
Lek-Med.pl - Strony internetowe dla lekarzy | Polecane strony: Czy aparat na zęby boli?, Aparat Językowy Certyfikowany Ośrodek Szczepień - www.szczepienia-wroclaw.pl Stomatolog Bydgoszcz